אנרגיות מפריחת השקד

מזה זמן רב אני חולם לאסוף חופן עלים מפריחת השקד. אל מול כל העצים הרדומים המסתגרים להם בשלכת, ניצב עץ השקד בפריחה מרהיבה מלאת רוך ועדינות. אלא שלא הייתי מסוגל לעמוד מול העץ וקטוף ממנו את הפרחים, לתלוש ולהמית את החינניות המרהיבה. שבוע החום שיבש אותנו שבוע שעבר גרם לעצי השקד להשיר את העלים, והרוח הקלה אפשרה לעלים לנחות ברכות סביב העץ ולכסות את האדמה בשכבת שלג פרחונית ועדינה. מייד רצתי להביא קערה ואספתי כמות יפה של עליים טריים ממספר עצים שונים, קערה מלאה בעלים טריים בגווני לבן ורוד. כך שבקרוב מאד יתווספו שני סדרות מוגבלות של סבונים אנרגתיים.

גשם לבן מעלי פריחת השקד

לא זה המקום לפרט את הסגולות המיוחדות של השקד, אבל אי אפשר שלא לציין אותם בקיצור. יש להניח שכמונו, גם איזבל הביטה וראתה את העץ שממהר לפרוח לפני כולם, כובש את הלב הקר מהחורף בפריחה הלבנה ומלאת העדינות. סביר מאד להניח שאיזבל השתמשה במוצרים רבים שהתבססו על הסגולות המיוחדות של השקד. הזריזות של השקד והיופי העדין שלו הם אילו שהקנו לעץ את שמו ומציינים את התכונה העיקרית שלו: יכולת המיקוד, אופי חרוץ וכמובן השקדנות, תכונות הבאות לידי ביטוי בעיקר לתחום האלגנטי \ רומנטי. מסיבה זו השתמשו בפריחת השקד כדי להקסים משהו או להכין שיקויי אהבה ומרככות שנועדו כדי לסייע לאדם לזכות בתשומת לבו של אחר. שימושים נוספים בפריחת השקד היו לצורך משמעת עצמית התגברות על התמכרויות.

כך שבימים הקרובים אני מתכנן להכין שני סדרות חד פעמיות של סבונים אנרגתיים רוויי שקדים כדי לאגוד כמה שיותר מהכוחות האנרגתיים של השקד, דבר להטעין את הגוף באיכויות המיוחדות של השקד. הסבון האנרגטי נועד בעיקר לאילו שרוצים לאהוב, לאהוב אהבה עדינה אך יציבה ומוחשית שיכולה למלא את כל המודעות. הסבון מיועד לאילו שרוצים להתמלא באנרגיות ממוקדות של אהבה אלגנטית שמסוגלת להמיס לבבות.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים