כמו שכבר כתבתי, אין הנאה גדולה מלשמוע חוויות של אדם שהשתמש במספר סבונים מסבוני איזבל. לראות את מבע הפנים כשהוא מתאר את הרושם מכל סבון, לצחוק איתו על התגובות של הילדים ובעיקר לשמוע על הסבונים עצמם: הדברים הטובים, המעלות וגם איפה ניתן עוד להשתפר.

אז הפעם מדובר בלקוח שניסה שלוש סבונים שונים:

הראשון הוא סבון סבון קפה שחור, ארומטי וחזק. מדובר על סבון שחור שנועד לעורר. מרקם הסבון מכיל גרגירי סבון גסים וגדולים ששורטים ומעסים את העור, ובכך מעצימים את התחושה והספיגה. זה לא המקום לפרט על התכונות האנרגטיות הקסומות של הקפה, אבל אי אפשר בלי להזכיר את הברור מעליו: סבון קפה שנועד להכניס מרץ לגוף.

סבון נוסף אותו ניסה היה סבון צ'ילי גרוס, סבון שובב בעל מראה אדמוני שהתחיל בשעשוע וקיבל חיות שלא ניתן להתעלם ממנה. בניגוד לסבון הקודם שאותו איזבל ודאי לא זכתה להכיר, את הפלפלים החריפים הכירה וגם אם לאיזבל לא היה את הזן המסויים הזה, הסבון עצמו לא היה זר לה.

הסבון השלישי ממנו קיבלתי הזמנה נוספת הוא סבון מלח, סבון שמלבד האנרגיות האצורות במלח יש לו את המעלות הבריאותיות. בגלל כמות המלח הנדיבה שמכיל כל סבון, בסבון הזה ישנה תוספת לחות משמן זית כדי לפצות על היובש שיותר המלח ולהיות מצד אחד סבון עשיר במלחים ומצד שני עדיין סבון נעים שמעניק לגוף לחות.

אבל ללא ספק, החלק הנעים ביותר במפגש היה כשהוא תיאר את התגובה של הבן לסבון הקפה, כשהילד מתבלבל ותוהה האם זה סבון שאוכלים, מריחים, שותים או מתרחצים. הדילמה נפתרה ברחצה אמבטיה מהנה מצחיקה שכללה גרגירים שחורים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים